19.05.2022

Стало відомо, як уряд планує відновлювати економіку

кабминКабінет міністрів почав формувати бюджет країни на 2015 — 2017 роки. Насамперед, приділяється особлива увага бюджету наступного року. Профільне міністерство підготувало проект прогнозу розвитку економічної ситуації в країні.

Прогноз має два сценарії. Базовий сценарій описує можливий розвиток ситуації в економічній сфері. Цільовий же сценарій орієнтується на можливі оптимістичні перспективи.

У документі зазначено, що дуже багато залежить як від економічних, так і від політичних чинників. Основна роль відводиться Європейському Союзу. А основним інструментом є відома «Угода про асоціацію України та ЄС».

Кабмін прагне зменшити податки. У 2016 році податок на прибуток становитиме 17 відсотків, а у 2017 році 16 відсотків. Планується зменшити і ставку по ПДВ. Мінфіну рекомендовано відмовитися випускати державні облігації по внутрішній позиці, які номіновані в іноземній валюті.

У соціальній політиці теж відбудуться зміни. Прожитковий мінімум встановлять на рівні його реального значення. У 2015 році має знизитися податок на оплату праці. Тоді знизиться тіньова складова при виплаті заробітної плати.

5-6 нових проектів фінансуватимуться Міжнародними фінансовими організаціями.
Для зменшення дефіциту держбюджету планується продати частину підприємств, зайнятих постачанням енергоносіїв. Також це стосується і тепло- генеруючих державних підприємств.

До речі, якщо вам потрібні послуги з ліквідації підприємств, фоп, спд та ін., звертайтеся до http://prof123.com.ua/ua.  Професійна та швидка ліквідація бізнесу, який вичерпав себе — запорука майбутнього розвитку та добробуту.

Згідно з поточним сценарієм, щорічно в держбюджеті передбачається фінансування витрат розвитку, обсяги яких можуть становити не менше 4 відсотки від ВВП. За цільовим сценарієм цей показник становить не менше 5 відсотків від ВВП. Термін окупності проектів розвитку повинен бути менше 7 років.

Що стосується тарифної політики, то вона буде орієнтуватися на приведення цін до економічно обгрунтованого рівня. Буде ліквідуватися перехресне субсидування, і збільшуватися в ціні інноваційна складова.

Уряд прогнозує, що економіка України почне зростання вже в 2015 -му році.