20.09.2021

Жеваго тимчасово звільняється з посади гендиректора Ferrexpo

Колишній власник банку «Фінанси та кредит» Костянтин Жеваго за власним бажання тимчасово йде з посади генерального директора компанії Ferrexpo.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Згідно з повідомленням, Костянтин Жеваго поінформував правління Ferrexpo про своє рішення тимчасово відсторонитися від посади головного виконавчого директора групи, щоб зосередитися на вирішенні певних питань в Україні, які стосуються одного з підприємств, якими він володів до 2015 року.

Зазначається, що рада директорів призначила виконувати обов'язки гендиректора компанії фінансовому директору Крісу Меве. Він візьме на себе всі виконавчі обов'язки Костянтина Жеваго на додаток до його фінансових обов'язків.

Крім того, Жеваго, будучи великим акціонером компанії, залишиться в раді директорів в якості незалежного, невиконавчого директора.

Довідка:

Ferrexpo — швейцарська залізорудна компанія з активами в Україні. Упродовж 40 років, основною діяльністю компанії є виробництво та експорт високоякісних залізорудних окатишів, що використовуються у виробництві сталі.

Група Ferrexpo є найбільшим виробником та експортером окатишів серед країн колишнього СРСР. Поточні виробничі активи — Полтавський і Єристівський ГЗК.

Ferrеxpo plc володіє 100% акцій Ferrexpo AG, якій, у свою чергу, належить 100% акцій Полтавського ГЗК та 100% акцій Єристівського ГЗК.

Основними споживачами її продукції є сталеливарні підприємства з Австрії, Німеччини, Японії, Південної Кореї, Тайваню, Китаю, Словаччини, Чехії, Туреччини, В'єтнаму, а також США.

Акції Ferrexpo котируються на основному майданчику Лондонської фондової біржі.