24.07.2021

Украинские девчата открыли российский автосалон в Крыму

На днях в Симферополе был открыт первый автосалон "LADA" российской автомобилестроительной компании "АвтоВАЗ". Об этом сообщает сайт Кримські Українці.

У відкритті першого офіційного дилерського центру LADA в Криму провідну роль грав Бу Інґе Андерсон, президент ВАТ »Автоваз", Почесний консул Королівства Швеції в Нижньому Новгороді. Маючи подвійне громадянство, — Швеції та США, — пан Андерсон фактично визнав законність анексії Криму Росією від імені двох країн. Питання щодо цього інциденту, а також щодо потрапляння пана Андерсона на окуповану українську територію, має порушити МЗС України.

Також у церемонії відкриття автоцентру взяли участь заступник повноважного представника Президента РФ у "Кримському федеральному окрузі", представники Міністерства промисловості й торгівлі РФ та "уряду" Криму, повідомляє сайт "Автовазу".

Цинізму ситуації додавало те, що на урочистостях з нагоди відкриття російського автосалону на окупованій території України перед гостями виступали дівчата в українських національних строях. Подібні картини можна було спостерігати лише за часів Радянського Союзу, коли в той час, як на українських землях нещадно викорінювалося все українське, перед світовою спільнотою розігрувалися дешеві вистави на тему миру і злагоди у дружній родині "вільних народів".