20.09.2021

У Порошенка хочуть мобілізувати усі державницькі сили для його перемоги на виборах

Передвиборний штаб чинного президента Петра Порошенко планує забезпечити його перемогу у 2-му турі виборів за рахунок ефективної кампанії і мобілізації всіх державницьких сил.

Про це сказав на брифінгу позаштатний радник Порошенка, спікер його виборчого штабу Олег Медведєв, передають Українські Новини.

«Ми збираємося перемагати у другому турі. Ми тверезо оцінюємо ситуацію й розуміємо, що наш опонент поки популярний, але виходимо з того, що наш кандидат сильніший та, що головне, – у всіх відношеннях краще підготовлений до виконання функцій, які Конституція покладає на президента. Ми переконані, що при ефективній кампанії та мобілізації всіх державницьких сил, ми в змозі забезпечити чесну перемогу нашого кандидата на виборах», – впевнений Медведєв.

Він також похвалився, що демократичність і відкритість першого туру є в тому числі заслугою Порошенка як голови держави.

Нагадаємо, після опрацювання 100% протоколів із результатами голосування, у першому турі виборів перемагає шоумен Володимир Зеленський з результатом 30,24%. За чинного главу держави Петра Порошенка проголосувало 15,95% виборців.