24.07.2021

У Порошенка прокоментували присутність Наріка на врученні Томосу

Радник президента Ростислав Павленко пояснив присутність на підписанні Томосу про автокефалію Православної церкви України дніпровського бізнесмена Олександра Петровського, якого деякі ЗМІ називають кримінальним авторитетом на прізвисько Нарік, тим, що вхід у собор Святого Георгія в Стамбулі, де проходила церемонія, був вільним.

Про це радник президента повідомив в інтерв’ю для liga.net, коли його запитали, що робив Петровський в офіційній українській делегації на підписанні Томосу.

«Ноу коммент. У мене було достатньо роботи для того, щоб не звертати уваги на те, хто ще був присутній. Там був відкритий вхід, Фанар не встановлював ніякого режиму пропуску. Тож я не можу це прокоментувати», – розповів Павленко.

Раніше спікер Ради Андрій Парубій заявив, що Петровського не було в офіційній делегації України в Стамбулі. Також, за словами глави парламенту, з дніпровським бізнесменом він не знайомий.

Нагадаємо, 5 січня, в Стамбулі під час церемонії підписання Томосу про автокефалію пройшла фотосесія, на якій засвітилася людина із сумнівною репутацією – Олександр Петровський.