01.08.2021

Техніка війни: Гелікоптери Super Puma для МВС України. Безпілотний позашляховик T-ATV 1200

У свіжому випуску програми «Техніка війни» – До України прибули перші два гелікоптера EC225 Super Puma, придбані для Міністерства внутрішніх справ в рамках контракту на 55 машин. Sand-X Motors та URS Laboratories представили безпілотну версію позашляховика T-ATV 1200, яким можна керувати на відстані до 10 кілометрів.

Також у випуску:

18 грудня Верховна Рада України у першому читанні прийняла законопроект, що передбачає штрафи за носіння військової форми з розпізнавальними знаками цивільними особами.

Конструкторсько-виробниче підприємство ТОВ «Українська бронетехніка» достроково передала війську 14 спеціалізованих бронемашин «Варта». 

На ракетному катері «Прилуки» демонтували пускові контейнери КТ-97М протикорабельних ракет «Терміт».

Державне підприємство «Прогрес» розробило цифрову головку самонаведення для високоточних корегованих снарядів «Квітник», «Круча» тощо. 

Литовська армія отримала дві модернізовані самохідні гаубиці PzH 2000, придбані у Німеччини. 

Міноборони Чехії оголосило тендер на закупівлю 210 бойових машин піхоти у семи версіях на загальну суму 2,1 мільярда доларів.

Airbus успішно захистив ескізний проект ударного безпілотника, який може стати конкурентом для важких розробок США та Ізраїлю.

в Індії пройшла урочиста церемонія відкриття індійсько-ізраїльського підприємства Adani – Elbit Advanced Systems India Limited, що буде виробляти безпілотники родини Hermes та Skylark.

Корпорація Daewoo Shipbuilding & Marine Engineering передала ВМС Таїланду фрегат проекту DW3000F за 410 мільйонів доларів.

Пентагон уклав контракт на постачання двох додаткових кораблів прибережної морської зони типу Indianapolis.