29.07.2021

Садовий обіцяє зробити Сироїд генпрокурором у разі перемоги на президентських виборах

Кандидат у президенти, лідер партії  «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Садовий розповів, хто може очолити ключові пости в Кабміні, Генеральній прокуратурі і Нацбанку в разі його перемоги на президентських виборах.

Про це він сказав в ефірі Радіо НВ.

Зокрема, політик заявив, що пропонує кандидатуру віце-спікера Верховної Ради Оксани Сироїд на пост генерального прокурора. В ролі міністра оборони Садовий бачить народного депутата Тараса Пастуха, оскільки той брав участь в Антитерористичної операції на сході України і «знає, що таке війна, не з книжок».

«Якщо говорити про керівника СБУ і міністра закордонних справ, люди, які будуть призначені на ці посади, сьогодні працюють за кордоном, і я би не хотів озвучувати їхні прізвища, тому що це може створити їм, починаючи з завтрашнього дня, дуже великі проблеми» , – додав політик.

В якості очільника Національного банку Садовий запропонував кандидатуру голови правління «Райффайзен Банк Аваль» Володимира Лавренчука.

Нагадаємо, передвиборча програма лідера партії «Об’єднання «Самопоміч» Андрія Садового містить пропозиції закріпити в Конституції зменшення кількості народних депутатів до 300 осіб і проведення виборів до парламенту на пропорційній основі з відкритими списками.