18.09.2021

Порошенко звільнив заступника глави Адміністрації президента Філатова – ЗМІ

Президент України Петро Порошенко звільнив Олексія Філатова від виконання обов’язків заступника глави Адміністрації президента (АП).

Про це передають Українські Новини з посиланням на джерела в АП та юридичних колах.

Як зазначається, указ про звільнення вже підписаний і зберігається в апараті Адміністрації президента. Опублікувати його планують аж 21 квітня. Це пов’язано з тим, щоб не зупиняти ті процеси, які йдуть, і не сіяти паніку в оточенні президента.

«Це і небажання розжарювати ситуацію перед другим туром і необхідність забезпечити діяльність судової реформи з чинним куратором», – пояснило джерело.

Як повідомив співрозмовник видання, Філатов звільнений у зв’язку з поданням заяви про відставку. Наразі, за словами джерела, чиновник перебуває за кордоном.

Водночас інші джерела стверджують, що Філатова відправили у відставку, тому що він не впорався з поставленими завданнями.

Раніше повідомлялося, що президент Петро Порошенко відправить у відставку голову Одеської облдержадміністрації Максима Степанова. Таке рішення може бути пов’язано з низьким результатом глави держави в першому турі президентських виборів на Одещині.