21.10.2021

Порошенко регулярно проводить таємні зустрічі з Медведчуком – «Схеми»

Лідер руху "Український вибір – право народу", глава політради партії "За життя" Віктор Медведчук регулярно їздить на Банкову в Адміністрацію президента Петра Порошенка.

Про це йдеться у розслідуванні програми "Схеми".

Так, упродовж останніх чотирьох місяців журналісти зафіксували низку зустрічей глави держави з Медведчуком, до того ж в одному із випадків політик приїжджав до маєтку Порошенка в Козині.

Щонайменше двічі Порошенко і Медведчук зустрічалися напередодні запровадження Росією санкцій проти українських громадян і компаній – в Адміністрації президента (24 жовтня) і вдома у Порошенка (27 жовтня).

Щоразу ці зустрічі намагалися утаємничити – працівники Управління державної охорони і Національної поліції вчиняли спроби запобігти фіксації цих фактів журналістами.

У Порошенка зустрічі з Медведчуком пояснили так: "Президент провів кілька зустрічей із Медведчуком, на яких висловив незадоволення через затягування процесу звільнення українських політв’язнів Кремля, яких незаконно утримують в Росії та на окупованих нею територіях, і виключно для зрушення з мертвої точки цього питання".

При цьому в прес-службі глави держави заперечили спільні з Медведчуком бізнес-інтереси, а також наголосили, що президент "відкрито називає Росію – країною-агресором і не поділяє ідеї та політичні висловлювання Віктора Медведчука".

Нагадаємо, раніше український бізнесмен Ігор Коломойський заявив, що санкційний список Росії редагувався в Адміністрації президента на вулиці Банковій у Києві. До редакційної колегії, яка працювала зі списком, за його словами, входили Порошенко, Рожкова, Пасенюк, Кононенко, а листоношею працював Медведчук.