23.01.2022

Поплічники окупантів під час протестів «жовтих жилетів» розгорнули у Парижі «прапор ДНР»: фото

У Парижі під час демонстрації «жовтих жилетів» двоє поплічників російських окупантів на Донбасі розгорнули прапор псевдореспубліки ДНР.

Відповідний знімок розмістили у Telegram-каналі WarGonzo.

Читайте також: В ОРДЛО 9-річних дітей вчать ненавидіти Україну та стріляти: обурливі деталі

Відомо, що прапор проросійських бойовиків розгорнули їх французькі поплічники – Фабріс Сорлін та Ксав’єр Моро. Обидва французи внесені до бази «Миротворця».

Так, Моро приїжджав на окупований Донбас у листопаді 2018 року. Він брав участь у псевдовиборах на Донбасі у якості спостерігача. Живе та працює у Москві. Моро є автором низки книг, зокрема, «Україна. Чому помилилась Франція» та «Нова велика Росія».

Своєю чергою, Сорлін теж незаконно побував на окупованому Донбасі. Він є лідером французької ультраправої організації «Судний день» та палким прихильником «руского міра».

Фабріс Сорлін у базі «Миротворця»

Що таке «Миротворець»?Це – неурядова організація, яка займається дослідженням ознак злочинів проти основ національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку. Ресурс складає і публікує у відкритому доступі базу, де вказані персональні дані людей, які вважаються сепаратистами або ж «агентами Кремля».

Хто такі «жовті жилети» і чому вони протестують?Це водії, які протестують проти підвищення цін на пальне, екологічного податку, а також проти «несправедливої політики уряду», що підриває купівельну спроможність населення. Стихійний рух незадоволених зростанням цін на пальне виник в соціальних мережах. Протестувальники впізнають один одного завдяки жовтим аварійним жилетам, які вони кладуть під лобове скло автомобілів.