23.01.2022

Ощадбанк про нібито роботу на окупованій території: Зухвала брехня

Звинувачення на адресу державного Ощадного банку України у тому, що його відділення нібито продовжують працювати на окупованих терористами територіях Донбасу, — відверто неправдива інформація, яка базується на чутках та «анонімних» джерелах.

Про це ідеться у повідомленні прес-служби Ощадбанку.

«Заявляю абсолютно офіційно: брехня. Чиста, зухвала брехня. Ощадбанк ще в листопаді минулого року припинив свою діяльність на цих територіях відразу після рішення РНБО і перевів обласні дирекції з Донецька до Краматорська, з Луганська до Сєверодонецька. Все. Крапка», — цитує прес-служба голову правління банку Андрія Пишного.

В Ощадбанку наголосили, що повідомлення, які останнім часом систематично з’являються у соцмережах та в деяких інтернет-виданнях, «мають відверто замовний характер і нагадують інформаційний тероризм», інформує Укрінформ.

«Враховуючи можливі негативні наслідки подібних інформаційних атак на Ощадбанк та фінансову систему України, ми закликаємо уважно й відповідально ставитись до неперевіреної інформації. Разом із тим, ми не будемо мовчки спостерігати за поширенням неправдивої інформації. Банком буде вжито всіх необхідних заходів для відбиття інформаційних атак. Найближчим часом відповідні матеріали будуть передані до правоохоронних органів, Служби безпеки України», — наголосили у прес-службі.