23.09.2021

НАЗК не каратиме Розенблата за порушення в декларації

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) виявило порушення в електронній декларації депутата Верховної Ради Борислава Розенблата за 2015 рік.

Про це повідомляють «Українські новини«.

НАЗК встановило, що дружина Розенблата користується земельною ділянкою площею 889 кв. м, однак нардеп не вказав інформацію про дату набуття права. Сам Розенблат пояснив, що дружина успадкувала будинок, розташований на цій ділянці, що є комунальною власністю Житомира.

Також Розенблат задекларував право власності на 1/2 земділянки площею 1 188 кв. м та 1/2 будинку площею 270 кв. м у Дортмунді (Німеччина), однак не вказав інформацію про іншого співвласника нерухомості, що є порушенням закону «Про запобігання корупції».

Крім того, депутат не вписав у декларацію отримані дружиною відсотки від «Ощадбанку» в розмірі 345 гривень. Також не були задекларовані 823 гривні, розміщені в «Ощадбанку» на рахунках Розенблата і його дружини.

НАЗК встановило, що виявлені порушення не можуть бути підставою для притягнення депутата до відповідальності, а він лише повинен буде виправити декларацію.

Нагадаємо, екс-представник парламентської фракції «Блоку Петра Порошенка» Борислав Розенблат, який є фігурантом кримінальної справи про корупцію довкола видобутку бурштину, ходить до Адміністрації президента