20.09.2021

Луценко назвав агентів НАБУ нелегалами

Генеральний прокурор України Юрій Луценко в ефірі телеканалу «1+1» заявив, що всі агенти Національного антикорупційного бюро України були набрані з порушенням законодавства.

«Всі так звані агенти НАБУ набрані з порушенням закону. Закон вимагає, щоб усіх, усіх до єдиних співробітників НАБУ набирати на відкритому конкурсі, але десятки агентів, в тому числі двоє, які були зафіксовані на конспіративній квартирі, обрані на якихось закритих процедурах , що порушує закон …», – каже Луценко.

За його словами, такі співробітники є нелегальними і не мають права на «прослушку».

«Ми маємо нелегальних агентів, вони використовують незаконні методи провокацій, ніхто з них не допущений до державної таємниці, але в той же час їм надаються матеріали «прослушки» СБУ, що є кримінальним злочином, вони самі використовують незареєстровану в Україні прослуховувальну техніку, яка завезена контрабандним шляхом», – зазначив генпрокурор.

Раніше Артем Ситник повідомив, що в результаті дій ГПУ і СБУ, зірвавших спецоперацію Національного антикорупційного бюро в Міграційної служби, агентурна мережа НАБУ не постраждала.