15.10.2021

Королевська звинуватила Гройсмана в умисній невиплаті пенсій переселенцям з Донбасу

Народний депутат від «Опозиційного блоку» Наталія Королевська розкритикувала прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, звинувативши його в піарі.

Таку заяву Королевська зробила на форумі «Разом до результату», передає кореспондент інтернет-видання UA1.

Зокрема, під час обговорення проблеми виплати пенсій тимчасово переміщеним особам (ТПО) нардепка зазначила, що прем’єр мав би долучитись до обговорення відповідних законопроектів замість того, щоб брати участь у гарячих лініях.

«Прем’єр знаходить дві години в своєму графіку, щоб взяти участь у прийомі на гарячій лінії Міністерства соціальної політики, і відповідає на питання про пенсії. Це навіть не дешевий піар – це ще нижче. За те, що ТПО залишаються без пенсій, несе відповідальність саме прем’єр-міністр. Уряд робить все, щоб банально зекономити гроші, щоб залишити переселенця без пенсії через якісь формальні причини», – заявила Королевська.

Вона зазначила, що її мама, як переселенка, також втратила право отримувати пенсію через складну процедуру оформлення документів.

Нагадаємо, працівники чотирьох шахт «Лисичанськвугілля» бастують під землею, вимагаючи погасити заборгованість із виплати заробітної плати у розмірі 800 млн гривень.