04.12.2021

Кононенко про президентські вибори: Ви ще не бачили «фішок» Порошенка

Перший заступник голови фракції БПП Ігор Кононенко заявив, що безвіз, Томос і армія не є передвиборчими лозунгами чинного президента Петра Порошенка і якщо він офіційно оголосить про участь у президентських виборах, то є ще, чим привернути увагу виборців.

Про це він розповів і інтервю Главкому.

Так, на питання, чи є якісь передвиборчі «фішки» у Порошенка, окрім безвізу, Томосу, мови і віри, а також теми конституційних правок щодо курсу на НАТО і ЄС, Кононенко відповів, що у БПП ще не починали передвиборчу кампанію.

«По-перше, немає офіційної заяви Петра Порошенка про участь у виборах, тому наших «фішок» ви ще не бачили. НАТО і ЄС – надто серйозні питання, щоб називати їх «фішками», – сказав нардеп.

При цьому він додав, що питання конституційних правок щодо вступу в НАТО і ЄС має потенціал і можливо цього місяця ці зміни будуть проголосовані у Верховній Раді.

«Адже наступний рік, як ви знаєте, – рік виборів. Конфігурація у владі може змінитися, виникають дуже серйозні ризики, що і курс країни може змінитися. Тому закріпити в Конституції напрямок на ЄС–НАТО – дуже важливо», – зазначив Кононенко.

На питання, чи є у Порошенка план «Б» на випадок, якщо він програє президентські вибори, Кононенко відповів, що не може сказати, бо ще не працює штаб.

«Армія, мова, віра» – це не початок виборчої кампанії, це спроба донести до людей меседж, що ж зробив Петро Порошенко. Бо з донесенням у нас проблеми – у людей в голові або хороше, або погане. Важливо, щоб люди почали думати», – наголосив він.

Як повідомлялося раніше, лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко та шоумен Володимир Зеленський випереджають чинного главу держави Петра Порошенка у президентському рейтингу.