20.09.2021

Коломойський розповів, які нардепи просилися до партії Зеленського

Бізнесмен Ігор Коломойський заявив, що до нього дзвонило багато народних депутатів з проханнями потрапити в команду новообраного президента Володимира Зеленського.

Про це Коломойський розповів у інтерв’ю для Bihus.Info, зазначивши, що Зеленський під час передвиборчої кампанії обіцяв привести до влади нові обличчя.

На думку бізнесмена, така позиція новообраного президента створює певні обмеження.

«Я вважаю, що історія з «новими обличчями» дає деякі обмеження. Ти можеш взяти якогось спеціаліста, але тоді виникає питання – це нове обличчя чи старе. Коли ти зробив тезу «нові обличчя», то ти заганяєш себе в якісь обмеження, які потім політично буде важко долати», – пояснив Коломойський.

Він розповів, що до нього багато хто дзвонить з проханнями потрапити в команду Зеленського.

«Наприклад, Антон Яценко дзвонив і запитував: “А можна мені бути новим обличчям, я пластичну операцію зроблю. З “Відродження” мінімум половина складу дзвонила. З “Блоку Петра Порошенка” ніхто не дзвонив. Навіть з УКРОПу ніхто не дзвонив. Олександр Шевченко запитував, яка буде система виборів. Тимошенко не дзвонила, я вважаю, вона засмучена», – зазначив бізнесмен.НагадаємоКоломойський заявив, що повернеться в Україну після офіційного оголошення Володимира Зеленського президентом України.