29.07.2021

Гриценко закликав Авакова не випускати Порошенка з України після виборів

Кандидат у президенти, лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко закликає міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова не дати можливості чинному главі держави Петру Порошенку залишити країну після виборів.

Про це він заявив в ефірі телеканалу 1+1.

Гриценко вважає, що в листопаді 2018 року в Одесі напад на нього було скоєно за прямою вказівкою Порошенка. Головним організатором нападу, за його словами, був генерал-майор Юрій Федоров – заступник начальника Управління державної охорони Валерія Гелетея.

Політик стверджує, що Федоров відповідальний не лише за напади, але й за прослуховування кандидатів у президенти – при цьому конкурентів Порошенка «слухають» не тільки на території України, а й за кордоном.

«Федоров дає команди в СБУ через генерал-лейтенанта Віктора Кононенка, а він далі дає команди всім керівникам СБУ в областях… Ми думали, Янукович пішов разом із «тітушками» – ні, вони зараз тут… Ті «тітушки», які побили наших хлопців, їх ховає СБУ. Когось приклад Януковича, який утік до Ростова, не навчив. То цьому ми не дозволимо і кордон перетнути», – додав Гриценко.

Екс-міністр оборони також звернувся до глави МВС із закликом не дозволити залишити країну особам, яких він перерахував, у період між виборами та інавгурацією.

Нагадаємо, кандидат у президенти Анатолій Гриценко заявляє, що чинний глава держави Петро Порошенко дав вказівку виділити 2 млрд гривень на підкуп виборців.