20.09.2021

Гриценко про підтримку Зеленського: Прийму рішення після зустрічі з ним очі-в-очі

Лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко заявив, що має намір зустрітися з кандидатом у президенти Володимиро Зеленським. Про це Гриценко повідомив у інтерв’ю Українській правді, зазначивши, що саме так він зможе визначитися, чи підтримувати Зеленського на виборах.

«Не можу зараз сказати. Зможу після зустрічі з ним очі-в-очі. Це, по факту, людина, яка отримала шанс стати главою держави. І питання країни, народу – це зараз питання №1. І для нас, і для зарубіжних партнерів», – розповів лідер «Громадянської позиції».

Гриценко пояснив, що спершу йому потрібно «відчути цю людину». Він зазначив, що для нього дуже важливим є те, кого Зеленський вирішить призначити на ключові посади.

«Тоді я зможу для себе прийняти свідоме рішення, що робити щодо своєї підтримки чи непідтримки, публічно чи не публічно», – пояснив політик.

За його словами, він вже домовився про зустріч із Зеленським. Водночас, Гриценко відмовився розкривати подробиці зустрічі.

Нагадаємо, Зеленський запропонував лідеру «Батьківщини» Юлії Тимошенко стати ведучою і арбітром його дебатів з чинним президентом Петром Порошенком