27.01.2022

Гравець збірної України Тарас Степаненко: Ми не зважаємо на те, хто в нашій групі аутсайдер, а хто лідер

Півзахисник національної збірної України з футболу Тарас Степаненко розповів про налаштування команди на матч відбіркового циклу Євро-2020 проти Литви, який відбудеться 7 вересня у Вільнюсі.

Гравець, зокрема, зазначив, що наша команда готується до серйозного поєдинку, повідомляє zbirna.com.

«Ми не зважаємо на те, хто в нашій групі аутсайдер, а хто лідер. Ці штампи роздають журналісти. Ми ж готуємося до серйозного матчу, і Литва –  суперник теж досить складний. Для нас кожна гра важлива. Звичайно, їдемо за перемогою до Вільнюса. Якщо не буде результату, не буде й трьох очок. Важливо виграти у Литви матч на виїзді, а потім і домашню гру. Мотивація перед грою – це більше психологічне питання. Не думаю, що наш фізичний стан інший у порівнянні із грою проти Сербії. а ось психологічно можна недооцінити Литву. Варто бути серйозно готовими до таких ігор, бо були випадки, коли ми втрачали очки в подібній ситуації, Наприклад, – з Молдовою», – розповів Тарас Степаненко.

Нагадаємо, 7 вересня збірна України у відборі чемпіонату Європи-2020 зіграє у гостях проти Литви, а через три дні у Дніпрі проведе товариську зустріч з Нігерією.

Поточне турнірне становище у відбірковій групі В Євро-2020: Україна – 10 очок (після 4-х матчів), Люксембург – 4 (4), Сербія – 4 (3), Португалія – ​​2 (2), Литва – 1 (3).