20.05.2022

За що місцеві Мольфари прокляли Андрійовича?

За що місцеві Мольфари прокляли Андрійовича?За чутками, які почали ходити серед жителів Надвірної, місцеві мольфари, серед яких і відомі Орест Стафійчук, Марія Ткач, Могдалена Мочійовські та Юлія Гурляй прокляли мера.

Нібито до них одночасно звернулися кілька надвірнянців, діти яких поранилися на зробленому мером майданчику. Вони неодноразово зверталися до влади з проханням виправити ситуацію, але людські прохання залишились непочутими. Після кількох нещасних випадків один з батьків нібито звернувся до мольфарів з проханням, щоб ті прокляли Зеновія Андрійовича. 
Обурені місцеві жителі говорять, що пан Андрійович крав навіть у дітей, використовуючи дитячі майданчики для відмивання бюджетних коштів. Як зазначає Марія Ткач, мольфари не наважилися б проклясти безневинну людину, адже це великий гріх.За що місцеві Мольфари прокляли Андрійовича?

Решта мольфарів не підтвердили, але й не спростували цю інформацію. Більш детально коментувати вони відмовляються, проте один з них зазначив, якщо такі чутки ходять — то значить на те були причини. 
Серед варіантів як це можна було зробити, називають підкинуті іконки, які мер міг підібрати десь на вулиці, политу воском доріжку на шляху до його будинку або роботи. Марія Ткач розповідає, що такі методи можуть зачепити не тільки самого пана Зеновія, але його оточення.

Кажуть, що після прокляття Андрійович почав більше уваги приділяти захисним амулетам, а його всюди супроводжує екстрасенс. Люди схильні пов’язувати це з обрядом мольфарів.

Олена Стриж для sobesednik.com.ua