работа

Вчені показали жінку майбутнього

Програмісти з Університету Толедо спільно з американськими колегами спрогнозували, як будуть виглядати люди через 1000 років.

Вони представили 3D-модель жінки, яку охрестили Мінді. Згідно з фантазією фахівців, у людини майбутнього буде безліч вад, пише tollfreeforwarding.

На зовнішність насамперед вплине пристрасть до гаджетів. Отже, найголовніша відмінність від сучасників – це крива спина і товсті м’язи шиї. Це пов’язано з сидячим способом життя і регулярною роботою за комп’ютером. У дівчини викривлена ​​кисть правої руки внаслідок довгого контакту зі смартфоном і з тієї ж причини зігнутий лікоть.

tollfreeforwarding

tollfreeforwarding

Крім того, Мінді моргає не зовнішньою, а внутрішньою повікою, щоб захистити зір від постійного випромінювання. Вчені спрогнозували і те, що через 1000 років у людини істотно зменшиться об’єм головного мозку: через випромінювання, які виходять від смартфонів. А густе волосся стане лише спогадом.

Своєю моделлю автори проекту хочуть привернути увагу населення Землі до деформації, яка відбувається з їхніми тілами від надмірного захоплення гаджетами.

Нагадаємо, група міжнародних вчених (США, Фінляндія та Великобританія) з’ясували, що запуск механізмів старіння в організмі, трапляється в середньому у віці 50-55 років.

 

Comments are closed

Digital-агентство в Киеве - качественное продвижение в соцсетях

Реклама

groshi.biz
Войти -