работа

Unilever в Росії, Україні та Білорусі очолить новий Президент

Москва 1 вересня 2015 року. — Unilever оголошує про призначення Джей-Ві Рамана (JV Raman) на посаду Президента групи компаній в Росії, Україні та Білорусі. Лоран Клейтман, який займав цей пост з жовтня 2013 року, отримав підвищення і очолить глобальну категорію засобів по догляду за волоссям компанії. Лоран продовжить свою роботу у штаб-квартирі Unilever в Лондоні.

Джей-Ві Раман — далеко не новачок у топ-менеджменті Unilever, його загальний стаж роботи в компанії  набижається до 25 років. Починаючи з 1991 року він керував розвитком бізнесу харчової продукції, чаю і морозива в підрозділах компанії у Великобританії, Індії, Китаї, Малайзії та Сінгапурі. Протягом останніх 5 років Джей-Ві працював у В'єтнамі, очолюючи одне з наймолодших і швидкозростаючих бізнес-підрозділів Unilever.

Тут, крім упевненого зростання бізнесу, компанії під його керівництвом вдалося реалізувати цілий ряд масштабних програм, спрямованих на вирішення гострих соціальних проблем регіону. Прикладами таких програм можуть служити державно-приватне партнерство у сфері чаївництва, активований під егідою Всесвітнього економічного форуму, проект з навчання та підтримки жінок, які опинилися в складній життєвій ситуації, реалізований у співпраці з Союзом жінок В'єтнаму, і перша в світі Туалетна академія Domestos, що ставить своїм завданням забезпечення елементарних санітарно-гігієнічних умов для населення.

"Своїм головним пріоритетом я завжди вважав розвиток команди, — говорить Джей-Ві Раман. — Серед усіх нагород за успіхи в бізнесі я особливо пишаюся званням "Найкраще місце роботи", яке Unilever у В'єтнамі отримав цього року втретє поспіль (за версією Nielsen).

Очолити бізнес компанії в Росії, Україні та Білорусі для мене велика честь і одночасно цікава задача. Я впевнений, що наші підрозділи в регіоні зуміють зберегти і наростити свою важливу роль постачальника високоякісної продукції повсякденного попиту як для місцевих ринків, так і на експорт, а також продовжать успішно реалізовувати завдання компанії в рамках Плану сталого розвитку та підвищення якості життя ", — коментує він своє призначення.

Джей-Ві — випускник університету Андхра (Індія) за спеціальністю "інженерна справа, електронна та електрична інженерія", а також Індійського інституту управління Бангалора (Індія), у якому отримав ступінь магістра ділового адміністрування в області маркетингу та фінансів. Надає перевагу класичній музиці, грає у футбол та крикет. Одружений, виховує доньку.

 

Comments are closed

Реклама

groshi.biz
Войти -