работа

У фільмі «Я, Ніна» буде абсолютно все, навіть «95 квартал»: Соколова розповіла деталі стрічки

Відома українська ведуча Яніна Соколова змогла не лише не зламатися від страшного діагнозу – рак, але й перемогти його. Вона вирішила мотивувати інших боротися з хворобою та ні за що не опускати руки. Про те, яким буде фільм «Я, Ніна» – читайте далі.

В ексклюзивному інтерв’ю 24 каналу Яніна Соколова сказала, що наразі вдалося зібрати майже чотири мільйони з 40 потрібних для зйомок фільму «Я, Ніна». Частину фінансування вони планують отримати від Держкіно.

Читайте також: Треба жити кожного дня, як востаннє, – Соколова відверто розповіла, як змінилася після хвороби

Про що розповідає фільм «Я, Ніна»

У фільмі йдеться про те, як молода та успішна журналістка Ніна Сокіл дізнається про свій діагноз – рак. Ніні роблять операцію з видалення внутрішніх жіночих органів. Оперує онкологиня Олександра, молода лікарка з міжнародним досвідом. Саме вона стає для Ніни найближчою людиною, точкою опори та символом одужання.


Проект «Я, Ніна»

Ніна намагається утримати статус на роботі та вдома, але хвороба змушує змінюватись. Закоханість, виснажливі медичні процедури та інший ритм життя допомагають Ніні знайти глибший контакт із собою. Саме хвороба дала їй можливість по-іншому подивитися на життя. Зрештою Ніна знаходить в собі сили, щоб почати все з нової сторінки.

Дивіться трейлер фільму «Я, Ніна»: