работа

Авто невістки Гонтаревої спалили у Києві: фото, відео

У центрі Києва в ніч на 5 вересня облили бензином та спалили автомобіль Audi, зареєстрований на невістку колишньої глави НБУ Валерії Гонтаревої, яку також звати Валерія Гонтарева.

Сама Гонтарева зауважила, що цей інцидент – атака на її сім’ю і спроба фізичного знищення, пише «Новое Время«.

Цікаво: Гонтареву в Лондоні збило авто

Поки я перебуваю в госпіталі в Лондоні з важкими травмами, на мою сім’ю сталася атака. Сьогодні о першій годині ночі машину сім’ї мого старшого сина облили бензином і спалили під їхнім будинком в центрі Києва. Машина була зареєстрована на мою невістку, яку теж звуть Валерія Гонтарева,
– розповіла ексчиновниця.


У Києві спалили авто сім’ї старшого сина Гонтаревої / фото «Новое Время»

На думку колишньої очільниці Нацбанку, випадок у Лондоні, де її на пішохідному переході збив автомобіль, і підпал машини невістки, пов’язані «ланками одного ланцюга».

Валерію Гонтареву 26 серпня в Лондоні на пішохідному переході збив автомобіль. Вона отримала переломи різного ступеню важкості та перебуває у лікарні. Проте життю колишньої чиновниці нічого не загрожує.

«На жаль, мені оголошено не тільки політичний терор, але, як бачимо, і фізичне знищення. Їм мало політичних переслідувань, які вони масовано почали з усіх боків, їм мало повністю сфальсифікованої справи корумпованого прокурора Кулика, їм мало подачі позовів Портнова на стандартні постанови НБУ зі звинуваченнями мене в державній зраді. Вони вже перейшли від словесних погроз до реальних дій«, – заявила Гонтарева.

Вона також висловила сподівання, що правоохороні зможуть знайти винуватців підпалу авто її рідних та розкрити цей злочин.


Авто невістки Гонтаревої спалили у Києві / фото «Інформатор»

У Києві спалили автомобіль родини Гонтаревої: відео 

Реклама

groshi.biz